Svečana podelitev diplom

19.06.2019

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo ob praznovanju dneva Fakultete za pomorstvo in promet Univerze v Ljubljani slovesn podelitev diplom študentom dodiplomskega in podiplomskega študija ter priznanj študentom.

Svečana podelitev bo v četrtek, 20. junija 2019, ob 18:00 uri v Kempinski Palace Portorož, Obala 45, PORTOROŽ, s kratkim kulturnim programom in priložnostno pogostitvijo.

Podeljeni bodo diplomanti, ki so svoj študij zaključili med 01.05.2018 in 30.04.2019, in sicer:

• 6 diplomantov visokošolskega strokovnega študijskega programa Ladijskega strojništva - 1. stopnja,
  • 23 dipomantov visokošolskega strokovnega študijskega programa Navtika - 1. stopnja,
  • 41 diplomantov visokošolskega strokovnega študijskega programa Prometne tehnologije in transportne logistike - 1. stopnja,
  • 11 diplomantov univerzitetnega študijskega programa Tehnologije prometa - 1. stopnja,
  • 4 diplomanti magistrskega študijskega programa Pomorstvo - 2. stopnja ter
  • 7 diplomantov magistrskega študijskega programa Promet - 2. stopnja.

Vsi ti diplomanti bodo na svoje naslove prejeli pisno vabilo, ki bo veljalo za diplomanta + 2 osebi.

S spoštovanjem,

referat