Podpis Sporazuma o medsebojnem sodelovanju med ACTUAL I.T. d.d. in UL FPP

03.07.2019

S podpisom Sporazuma o medsebojnem sodelovanju sta Actual in Fakulteta za pomorstvo in promet utrdila medsebojno sodelovanje na različnih področjih.

V sporazumu smo opredelili sodelovanje na pedagoškem področju, zlasti prek vključevanja praktičnih znanj v pedagoški proces in vključevanja študentov UL FPP v delovno okolje, sodelovanje na raziskovalnem področju, predvsem pri prijavljanju, pridobivanju in izvajanju skupnih razvojno-raziskovalnih projektov ter sodelovanje pri vzpostavljanju materialnih pogojev za razvoj dobre poslovne prakse na področju informatike v pristaniških in logističnih skupnostih.

Povezovanje  s sfero gospodarstva je za fakulteto ključnega pomena, tako pri vzpostavljanju študijskih programov in  za oblikovanja ustreznih  kompetenc študentov.

Sporazum

20190702_10155520190702_10164020190702_143507