Vabilo na spletni seminar: Pridobite certifikat GS1, 16. in 17. junij 2020

16.06.2020

V okviru sodelovanja s fakulteto in GS1 Slovenija, profesorjem in študentom omogočamo izobraževanje in prav tako tudi certificiranje stopnje 1 brez plačila.

Prosimo pa vas, da ob prijavi OBVEZNO pod sekcijo »podjetje« navedete ime vaše fakultete, pod »Funkcija v podjetju« pa »študent/ka« oz. »profesor/ica«.

V primeru prijave na dogodek, ki vključuje tudi sodelovanje na testu za pridobitev certifikat pa vsem priporočamo uporabo učbenika »Upravljanje globalnih preskrbovalnih verig«.

Učbenik lahko naročite ob postopku prijave (obvezno napišite naslov za pošiljanje) ali pa nam pišite na izobrazevanje@gs1si.org.

Dodatno smo za vas pripravili tudi delovni zvezek, s katerim boste utrdili svoje znanje z vajami in vprašanji, dostopen pa je na naši spletni strani (pdf).