Vabilo na okroglo mizo

Po poteh z alumni_FB (7)

V sredo, 21. aprila, ob 19:00 vas vabimo na sproščen spletni pogovor z alumni UL FPP.

Pogovarjali se bomo o karierni poti, študiju, vključevanju v ob-študijske dejavnosti, poklicu in povprečnem delovnem dnevu ter nasvetih za čim lažji in hitrejši prehod na trg dela. Tudi sami boste lahko zastavili vprašanje.

Srečanje bo trajalo približno eno uro.

Z nami bodo:

Urška Veber –  smer navtika; trenutno dela na potniških ladjah za tujega ladjarja in sicer Celebrity Cruises

Marko Jakomin – smer ladijsko strojništvo; danes vodja proizvodnje (livarne) in tehnologije tlačnega litja v podjetju Hidra, PE Alutec Koper

Sara Morato –  smer tehnologija prometa; danes vodja službe trženja v podjetju Luka Koper, d. d.,

Primož Širok – smer tehnologija prometa, danes vodja  prodaje in  marketinga v podjetju Schenker d.d.

Prijave na dogodek potekajo prek POPR-a.  Študenti se v portal vpišete s svojo digitalno UL identiteto, ( dijaki, študenti brez statusa, alumni)  pa se najprej registrirajte in počakajte na odobritev registracije.

Na dogodek se prijavite preko te povezave.

Se vidimo!