Srčna UL

02.07.2021

Spoštovani.

Z veseljem vas obveščamo, da sta Univerza v Ljubljani (UL) in Zveza prijateljev mladine Slovenije (ZPMS), podpisali sporazum o sodelovanju v dobrodelni akciji SRČNA UL.

Srčna UL sms

S podpisom sporazuma med UL in ZPMS se je začela akcija Srčna UL. Z njo želimo pomagati študentkam in študentom UL, ki so zaradi epidemije covida-19 ostali brez finančnih sredstev za preživetje. Mnogi med njimi so namreč izgubili študentsko delo in niso našli novega, ali pa so delo izgubili njihovi starši, skrbniki.

Pomagati je mogoče s kratkim telefonskim sporočilom (SMS) na številko 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR).

Sredstva lahko nakaže tudi na transakcijski račun ZPMS ali s sklenitvijo donatorske pogodbe. Več informacij je na voljo na spletni strani srcna.uni-lj.si.

Srčna UL je projekt celotne Univerze, zato še toliko bolj vabljeni k aktivnemu sodelovanju, v obliki darovanja in z delitvijo informacij o SRČNI UL.

kampanja objavi in označi #srcnaul