Vpis na razširjeno ECTS ponudbo obštudijske dejavnosti Centra za obštudijsko dejavnost UL 2021/22

23.09.2021

Univerzitetni Center za obštudijsko dejavnost (COD UL) v študijskem letu 2021/22 razpisuje širši nabor kreditno ovrednotenih programov, ki so na voljo študentom v sklopu splošne zunanje izbirnosti.

Poleg športnih dejavnosti, ki jih vključujemo v Center za obštudijsko dejavnost – zunanji izbirni predmet (3 ECTS) , študenti lahko izbirajo med dejavnosti Centra za obštudijsko dejavnost – zunanji izbirni predmet (4 ECTS), in sicer:

• dejavnostjo varovanja okolja: Okoljski vidik trajnostnega razvoja (4 ECTS) ter
  • projektne dejavnosti: Reševanje izzivov gospodarstva in družbe (4 ECTS) in Mednarodno projektno delo v okviru zveze Eutopia (4 ECTS).

Celotna ponudba je objavljena na www.uni-lj.si/obstudijske_dejavnosti. Vpis na ECTS obštudijske dejavnosti COD UL poteka od 27. 9. do 3. 10. 2021.

Urnik  je dostopen tukaj.

Predstavitev ECTS ponudbe COD UL 21_22