Virtualni dan odprtih vrat fakultete

21.01.2022

Letošnja 14. Informativa s predstavitvijo študijskih programov v živo žal odpade.

Kljub temu bomo na FPP pripravili predstavitev študijskih programov 1. stopnje v terminu Informative.

Pridružite se nam na Virtualnem dnevu odprtih vrat FPP v PETEK 21.1.22 od 9.00 ure dalje.

Povezava Virtualni dan odprtih vrat FPP

Program:
9.00 - 9.30 Predstavitev študijskih programov Tehnologija prometa in logistika ter Prometne tehnologije in transportna logistika
9.30 - 12.00 podgovori študentov FPP na vprašanja obiskovalcev o vseh študijskih programih FPP
14.00 - 14.30 Predstavitev študijskih programov Navtika in Pomorsko strojništvo
14.30 - 17.00 odgovori študentov FPP na vprašanja obiskovalcev o vseh študijskih programih FPP

Vabljeni, da pridobite uporabne informacije o študiju na FPP in si skozi virtualni sprehod ogledate prostore FPP.