PARKIRANJE ZA ŠTUDENTE FPP NA PARKIRIŠČU PIRAT ZA 20 EVROV/MESEC - OBVESTILO

Spoštovane študentke in študenti,

glede na problematiko parkiranja v okolici fakultete smo se enako kot lani uspeli dogovoriti z hoteli Bernardin  za parkiranje na parkirišču Pirat pri Jadralnem klubu pod naslednjimi pogoji za nakup mesečnih abonmajev:

• Posebna cena za študente FPP: 20,00 EUR/mesec
  • Lokacija nakupa: recepcija hotela Histrion
  • Ob nakupu se morajo študenti identificirati z osebnim dokumentom in študentsko izkaznico (lahko potrdilom o vpisu).
  • Ob prvem nakupu abonmaja je treba plačati še strošek kartice 2,00 EUR. V primeru izgube kartice se naredi nova in se ponovno plača 2,00 EUR ter se kartica aktivira za preostale dneve, ko je še veljavna. V tem primeru se mora študent prav tako identificirati saj bodo izgubljeno kartico deaktivirali in aktivirali novo.
  • Parkiranje je prosto na parkirišču Pirat, parkirnega mesta ne zagotavljajo (ni rezerviran boks).
  • V primeru posebnih dogodkov (regate, koncerti, eventi,…), ko organizator potrebuje del ali celotno parkirišče za izvedbo dogodka si pirdržujejo pravico, da za te dneve uporabe parkirišče ne bo na voljo abonentom in zunanjim uporabnikom.
  • Termin koriščenja: oktober, november, december, januar, februar, marec (april in maj  pogojno – odvisno od zasedenosti parkirišča in splošne uporabe abonmajev, ampak verjamejo, da bodo lahko pristopili k prodaji abonmajev za študente)