Delavnica multiplikatorskega prenosa znanja

19.04.2022

geometry-1023846_1920Vabimo vas na delavnico multiplikatorskega prenosa znanja, ki bo v petek, 22. 4. 2022 in sicer:

Multiplikatorski prenos znanja bo opravljen na osnovi obiska institucije: Univerza v Zagrebu, Fakulteta za strojništvo in ladjedelništvo

Izvajalec: Aleksander Grm

Naslov: Uporaba zanimivih primerov iz prakse kot uvod v teorijo - dinamična obremenitev ladijskih konstrukcij

Datum: 22. 4. 2022 ob 9.00

Izvedba: Hibridna, UL FPP, Pot pomorščakov 4, predavalnica 203 in po povezavi Zoom

Organizator: UL

Trajanje: 4 pedagoške ure

Opis: Izkušnja v pedagoškem pristopu pri podajanju snovi s področja dinamike obremenitve ladijskih konstrukcij, je lahko kompleksna, zato je pomembna predstavitev uporabe primerov iz prakse kot uvod v zahtevnejše teoretične vsebine.

Udeleženci:

znajo pripraviti predavanja, podprta z različnim večpredstavnim materialom, na primeru tehničnih vsebin, ki so lahko obravnavane kot »težje vsebine«, udeleženci znajo uporabiti primere iz prakse kot dober uvod v obravnavo teoretičnih konceptov.

Pristop: Predavanje in diskusija

Prijave: na povezavi