Ekipa UL FPP osvojila 2. mesto na košakraški ligi

20.04.2022

V začetku študijskega leta 2021/2022 smo se študenti Fakultete za pomorstvo in promet s pomočjo treh študentov drugih fakultet, prijavili na univerzitetno ligo, ki je pod okriljem Univerzitetne športne zveze Primorske. Skupaj je bilo 5 ekip, vsaka pa je zastopala svojo fakulteto. Vsak mesec smo odigrali eno tekmo proti nasprotni ekipi, kjer smo se odlično odrezali in na koncu zbrali vse 4 zmage ter se tako prebili v finale, ki je potekalo 13. 4. 2022.

V finalu smo nastopili proti zelo okrepljeni ekipi Fakultete za humanistične študije (FHŠ), kjer smo se do zadnje minute borili za naslov prvaka. Žal smo na koncu morali priznati premoč nasprotni ekipi, vendar smo z dvignjenimi glavami zapustili parket in odločno sklenili, da se drugo leto vrnemo po zlato.

Iskrene čestitke.

img20211206211512