Študentska tehniška konferenca »ŠTeKam«

20.04.2022

Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani organizirajo že osmo Študentsko tehniško konferenco »ŠTeKam«, ki bo 8. septembra 2022.

Konferenca ŠTEKAM študentom in dijakom odpira vrata v znanstveno raziskovanje ter jih spodbuja pri iskanju inovativnih rešitev. Vsi predstavljeni prispevki bodo objavljeni v zborniku konference in vpisani v sistem Cobiss pod tipologijo Objavljeni znanstveni prispevek na konferenci (1.08).

Se navdušujete nad raziskovanjem, morda celo razmišljate o raziskovalni karieri?

Že tradicionalna Študentska tehniška konferenca ŠTeKam je kot nalašč za prve korake v raziskovanju! Vsi predstavljeni prispevki bodo objavljeni v zborniku konference in vpisani v sistem Cobiss pod tipologijo Objavljeni znanstveni prispevek na konferenci (1.08).

Pohitite – rok za oddajo prispevkov je 15. julij 2022!

#ŠTeKam #FakultetaZaStrojništvo #FacultyOfMechanicalEngineering #PoganjamoPrihodnost #WePropelTheFuture

IG_ŠTeKam.mp4