VIU STW za EU Project Management

05.09.2022

Venice International University (VIU) vabi na Staff Training Week na temo EU projektnega managementa, ki bo potekal 7-11. novembra 2022. Več informacij izvolite na spletni strani: VIU Staff Training Week - Venice International University (univiu.org)

Rok za prijavo je 15. september 2022.

V okviru proračuna Razvojnega sklada UL (RSUL) lahko za obisk VIU dvema strokovnima sodelavkama/sodelavcema iz dveh različnih članic povrnemo potne stroške do višine 1.000 €. Prednost bodo imele sodelavke/sodelavci, ki iz proračuna RSUL še niso koristili sredstev v letošnjem letu. Sredstva RSUL bodo odobrena dvema strokovnima sodelavkama/sodelavcema, ki se bosta na ta poziv javila prva. Svoj interes za lahko sporočite do četrtka, 8.9.2022 do 13.00 ure.

VIU will host a Staff Training Week on EU Project Management, November 7-11, 2022.

The program is reserved for staff working in the member universities and is completely free. You will find the information and application form on our website:

Deadline: September 15, 2022.

Please circulate to staff in your universities who could benefit from this training.

In addition to the training itself, it will be a valuable opportunity to network with colleagues from other member universities.