14.11.2022

V soboto 12.11.2022 se je v Portorožu odvila že 23. veslaška regata v kuterjih, ki jo organizirata pomorska šola GEPŠ Piran in FPP.

Otvoritvena tekma je bila med ekipama profesorjev: združeno ekipo profesorjev FPP in GEPŠ ter ekipo kolegov z Bakarske pomorske šole (Hrvaška), kje smo slavili gostitelji.

V ženski konkurenci so slavile študentke Fakultete za pomorstvo in promet Portorož (FPP) pred ekipo ŠPUNJETin ekipo Kraške mornarice.

V moški konkurenci je zmagala ekipa ŠPUNJ pred domačo srednjo pomorsko šolo (GEPŠ Piran). Tretje mesto so osvojili veterani Tržaške pomorske šole - ISIS Nautico TRIESTE. Naši fantje so dosegli solidno 7. mesto.

Vsem ekipam iskrene čestitke, posebej pa smo ponosni na naše študentke! Bravo punce!

Na regati smo se spomnili tudi našega sodelavca, soorganizatorja regat ter veslača ekipe starih bark Piran MARINA BAJCA, ki je preminil to poletje.

Utrinki dogodka v fotogaleriji.