Prijave na javni razpis ARRS in sodelovanje z Univerzo v Warwicku

15.01.2023

ARRS je objavila Javni razpis za sofinanciranje znanstvenoraziskovalnega sodelovanja med Republiko Slovenijo in Združenim kraljestvom Velike Britanije in Severne Irske. Cilj javnega razpisa je sofinanciranje medsebojnih obiskov raziskovalcev iz Slovenije in raziskovalcev iz Združenega kraljestva Velike Britanije in Severne Irske v obeh državah, z namenom spodbujanja nastanka bodočega skupnega sodelovanja in skupnih prijav na mednarodne razpise.

Za namen povezovanja med članicami EUTOPIA mreže ter tega bilateralnega razpisa bomo organizirali posredovanje kontaktov zainteresiranih raziskovalk in raziskovalcev Univerze v Warwicku (UW) za sodelovanje z raziskovalkami in raziskovalci UL pri razpisu.

Prijavitelj in vodja projekta mora biti raziskovalec ali raziskovalka iz Slovenije.

Povezava do obrazca: Interes za sodelovanje

Obrazec izpolnite v angleškem jeziku. Rok za izpolnitev obrazca je četrtek, 19.1.2023 do 13.00 ure.

Predhodno prosim preverite ali izpolnjujete pogoje za prijavo, ki jih zahteva razpis.

Informacije o razpisu najdete spletni strani ARRS: ARRS - Mednarodno sodelovanje - Velika Britanija - Javni razpis za sofinanciranje znanstvenoraziskovalnega sodelovanja med Republiko Slovenijo in Združenim kraljestvom Velike Britanije in Severne Irske od 1. 5. 2023 do 30. 4. 2025

Rok za oddajo prijave je 9. februar 2023.