Marčevski dogodki za študente UL FPP

Marčevski dogodki Kariernih centrov UL za študentke in študente FPP

Spimpaj svoj CV

Ponedeljek, 13. 3. 2023, ob 14.15, na Fakulteti za računalništvo in informatiko.

Želite izstopati s svojim CV-jem? Na delavnici boste izvedeli, kako zasnovati svoj CV, da boste z njim prepričali delodajalce. Slišali boste tudi, kaj mora vsebovati spremno pismo in kako se pripraviti na hitre zmenke.

Simulacija selekcijskega razgovora

Četrtek, 16. 3. in 23. 3. 2023, ob 18.00; sreda, 29. 3. 2023, ob 15.00, na Rektoratu UL.

Želite izvedeti, kako bi vam šlo na razgovoru? Udeležite se delavnice, na kateri boste reševali psihološke vprašalnike, ki jih najpogosteje lahko dobite na razgovorih. Nato se boste preizkusili še na individualnem zaposlitvenem razgovoru, na katerem boste dobili tudi povratno informacijo o vprašalnikih in izvedeli, kako ste se odrezali. Odlična priložnost za res dobro pripravo za zaposlitveni razgovor!

Prijavite se prek POPR-a>>

Anksioznost in panični napadi: Kako prepoznati, razumeti in obvladati simptome?

Sreda, 22. 3. 2023, ob 15.00. Na spletu.

Ste nemirni, napeti, prestrašeni ali doživljate napade panike? Udeležite se webinarja, na katerem boste izvedeli, kako prepoznati simptome in zakaj se pojavi anksioznost. Naučili se boste nekaj praktičnih vaj, kako si pomagati, ko ste v stresu in kako blažiti simptome anksioznosti.

Prijavite se prek POPR-a>>

Vse, kar moraš vedeti o zaposlitvenem razgovoru v teoriji in praksi + gost iz prakse

Sreda, 29. 3. 2023, ob 14.00. Na spletu.

Veste, kaj morate vprašati na razgovoru? Na delavnici boste izvedeli, katera vprašanja morate kot kandidat postaviti svojemu bodočemu delodajalcu. Poučili se boste tudi, kaj na razgovoru izdaja vaša telesna govorica in katero skrivno tehniko lahko uporabite, da boste očarali delodajalce.

Prijavite se prek POPR-a>>

Linkedin-job and networking search tool (angl.)

Četrtek, 30. 3. 2023, ob 9.00. Na spletu.

Veste, kako oblikovati svoj Linkedin profil? Na delavnici, ki je namenjena tudi tujim študentom, boste izvedeli, kako mora izgledati vaš Linkedin profil in kakšne so prednostni spletnega profesionalnega profila. Dobili boste tudi povratne informacije o svojem profilu.

Prijavite se prek POPR-a>>

Študenti UL se prijavite v POPR s svojo digitalno identiteto.

Študenti brez trenutnega statusa, diplomanti UL, izmenjalni študenti na UL, zaposleni UL in drugi se prijavite v POPR v ustrezno skupino, kjer izpolnite registracijski obrazec.

Opomba: nekateri dogodki so namenjeni zgolj študentom UL, drugi pa odprti za vse.

INFORMACIJE:
Andreja Jurček, andreja.jurcek@uni-lj.si, 030 641 644