Delavnica; Načrtovanje - design raziskav v zgodnjih fazah raziskovanja

22.03.2023

Univerza v Ljubljani vas vljudno vabi na delavnico: Načrtovanje - design raziskav v zgodnjih fazah raziskovanja (TRL 3-5).

Dogodek bo potekal 17. aprila 2023, med 11.00 in 15.30, v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani (Kongresni trg 12, Ljubljana).

Cilj delavnice je predstaviti načine in orodja, kako pred samim začetkom raziskave raziskati potrebe trga, potencialnih uporabnikov, kako izvajati pogovore, razgovore s potencialnimi uporabniki in kako vse te informacije preleviti v uporabne informacije za raziskave.

Program delavnice:

•  Jan-Erik Baars: Design v raziskovanju

Uvod v design, kaj je design, dimenzije designa raziskav. Procesi uporabe designa raziskav. Primeri uporabe in refleksija. Razprava.

• doc. Miha Klinar, ALUO, vodja projekta KCDM

Predstavitev konkretnih primerov design raziskav za slovenska podjetja,

izvedenih v Sito design d.o.o.

Mreženje ob prigrizku

Dogodek je za udeležence brezplačen, vaš interes pa sporočite preko e-prijavnice.
Vaša udeležba bo potrjena, ko boste s strani UL prejeli potrditev registracije.

Omejitve registracije:

• Za predstavnike UL: 30 oseb