Delavnica Blockchain in UI v logistiki

chain

Izvajalci

doc. dr. Evelin Krmac

strokovnjakinja na področju izkoriščanja  informacijsko komunikacijskih tehnologij v logistiki

doc. dr. Patricija Bajec

vodja katedre za transportno logistiko

izr. prof. Patrick Vlačič

pravni svetovalec pri projektih elektronskih dokumentov s tehnologijo veriženja blokov

cargoCargoX

prvo podjetje, ki je uvedlo pametno nakladnico in sprožilo globalno revolucijo

Delavnica

Blockchain in umetna inteligenca (UI): uporaba pri elektronskih dokumentih v logistiki

(Tehnologija veriženja blokov in umetna inteligenca v logistiki)

O delavnici

Kako razumete umetno inteligenco? Kot priložnost ali grožnjo?

Na webinarju bodo predstavljene možnosti uporabe umetne inteligence na področju izvajanja različnih logističnih aktivnosti. Spoznali boste uporabo tehnologije veriženja blokov pri izmenjavi vrednostnih dokumentov med različnimi deležniki logistične in oskrbovalne verige (npr. B/L, skladiščnica). Prikazana bo analiza stroškovnih in časovnih prihrankov za uporabnika.

CargoX, podjetje, ki je prvo uvedlo platformo za pošiljanje pametne nakladnice (B/L) in sprožilo revolucijo v globalni logistiki, vam bo demonstriralo praktično uporabo.

Kdaj?

18. maj 2021, 10:00 – 13:00, online.

Zakaj?

Ker boste ob koncu programa razumeli:

• vpliv uporabe sodobnih tehnologij na učinkovitost oskrbovalne verige ,
  • prednosti uporabe tehnologije veriženja blokov pri transakciji vrednostnih dokumentov v logistiki,
  • temeljne tehnologije umetne inteligence in njihovo uporabo v logistiki,
  • vpliv uporabe sodobnih tehnologij, kot sta umetna inteligenca in veriženje podatkovnih blokov, na učinkovitost.

Za koga je program primeren?

Za odločevalce in zaposlene v logistični in oskrbovalni verigi, ki želijo s pomočjo umetne inteligence in  tehnologije veriženja blokov povečati učinkovitost izvajanja posameznih logističnih aktivnosti (zmanjšati stroške in čas izvajanja aktivnosti ter tveganja).

Kotizacija in prijava

Kotizacija za udeležbo na programu znaša 90 EUR (brez DDV).

Kotizacija vsebuje:

• Izvedbo programa,
  • Dostop do e-gradiv, ki jih pripravijo predavatelji.

Popusti:

• 10% popust: za tri udeležence iz istega podjetja in za zgodnje prijave do 1. maja 2021
  • 15% popust: za člane Alumni  UL
  • 20% popust za člane kluba Alumni UL Fakultete za pomorstvo in promet

(Popusti se med seboj ne seštevajo.)

Na elektronski naslov: international@fpp.uni-lj.si.

Grafični elementi so uporabljeni pod pogoji Pixabay, Freepik, in/ali CC licence.
Avtorji: xresch, Peggy and Marco starline / Freepik, Tamara Pukšič