Razpis za Erasmus+ praktično usposabljanje

13.04.2022

Univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje zbira prijave za fizične/kombinirane dolgoročne mobilnosti študentov z namenom praktičnega usposabljanja v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2022-2023. Razpis bo odprt do porabe sredstev.

Prijavo na razpis lahko odda le študent,ki že ima izbranega delodajalca in podpisan Erasmus+ Študijski sporazum za praktično usposabljanje, ter ob prijavi izkazuje izpolnjevanje razpisnih pogojev za celotni čas mobilnosti

Praktično usposabljanje v tujini v okviru programa ERASMUS+ mora biti vsebinsko povezano s področjem študija. Minimalen obseg dela na praktičnem usposabljanju je 25 ur na teden. Prijava, ki ji je potrebno priložiti motivacijsko posmo, mora biti oddana v mednarodno pisarno UL FPP vsaj mesec dni pred začetkom mobilnosti.

Upravičeno obdobje razpisa je od 1.6.2022 do 30.9.2023.

Prijavna dokumentacija z navodili se nahaja na tej povezavi.