Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022/2023

01.09.2022

MIZŠ je objavilo dodatne odgovore na zastavljena vprašanja: Odgovori na pogosta vprašanja (docx) - objavljeno 31. 8. 2022.

ROKI ostajajo nespremenjeni:

• 8. september 2022: Rok za oddajo projektnih predlogov članic UL v predogled v PP UL; članica pošlje prilogo k prijavnemu obrazcu v elektronskem izvodu po e-pošti.
  • 15. september 2022: Rok za oddajo projektnih predlogov v PP UL, članica odda prilogo k prijavnemu obrazcu (za vsak projekt posebej) s prilogami v elektronskem izvodu po e-pošti.
  • 26. september 2022 do 12. ure: Rok za oddajo skupne vloge (uredi Projektna pisarna UL) na MIZŠ.

Za vsak predlagani projekt (za sklop A in za sklop B) posredujte izpolnjen:

• Prijavni obrazec (pripenjamo ponovno)
  • Izjava o sodelovanju partnerja (pripenjamo ponovno).

Delavnico na temo izvajanja projektov bomo izvedli po oddaji Skupne vloge. Vse ostale dokumente, potrebne za izvajanje posameznega projekta, bomo predstavili na tej delavnici.

Za vsa morebitna vprašanja

Miha Lebič