Vabilo na dogodek "Strategic Networking at a European Level (two modules)"

09.11.2022

Za sodelovanje v razpisih evropskega programa za raziskave in inovacije Obzorje Evropa 2021 -2027 se morajo raziskovalci pripraviti in razviti strategije sodelovanja in povezovanja z mednarodnimi partnerji. V ta namen vas vljudno vabimo na dogodek "Strategic Networking at a European Level", ki bo potekal v četrtek, 17. novembra 2022 s pričetkom ob 10.00 uri preko Zoom povezave.

Dogodek je razdeljen na 2 modula:

Dogodek bo izvedel Dr. Sean McCarthy (Hyperion Ltd) in bo potekal v angleškem jeziku.

Dogodek je namenjen strateškemu načrtovanju za pripravo na razpise programa Evropske komisije Obzorje Evropa.

Prijava na dogodek je obvezna na naslednji povezavi: https://forms.office.com/r/hMF22ANQ0x

Na dogodek se lahko prijavijo zaposleni raziskovalci, pedagogi in strokovni delavci v raziskovalnih pisarnah Univerze v Ljubljani s službenim e-mailom. Rok za prijavo na dogodek je torek, 15.11.2022 do 13.00 ure. Vsi prijavljeni bodo pravočasno prejeli povezavo za spremljanje dogodka.