Vnos UL mentorjev_EUTOPIA Partnering tool - do 16.02.2023 10:00

15.02.2023

V okviru združenja EUTOPIA je pripravljena spletna platforma t.i. Partnering tool , ki je namenjena povezovanju mentorjev (supervisors) in podoktorskih raziskovalk ter raziskovalcev za namen sodelovanja v projektnih prijavah na razpis Marie Sklodowska-Curie Podoktorske štipendije (MSCA PF / povezava na razpis) in Marie Sklodowska-Curie COFUND projekta EUTOPIA-SIF (povezava na razpis). Obe shemi sta namenjeni projektnim prijavam odličnih mladih podoktorskih raziskovalcev iz celega sveta.

Več o mentoriranju MSCA raziskovalcev si lahko preberete v dokumentu Guidelines on Supervision (povezava).

V ta namen pozivamo vse potencialne pedagoge, pedagoginje ter raziskovalce, raziskovalke, ki so pripravljeni sodelovati in mentorirati zainteresirane odlične tuje mlade podoktorske raziskovalce, ki bi oddali projektno prijavo na enega od razpisov, da svoje podatke vnesejo v Excel obrazec v priponki. Podatke vnašate v angleškem jeziku.

Obrazec od vas zahteva izpolnitev naslednjih podatkov (podrobnejša navodila izvolite v pdf. priponki):

• Ime in priimek
  • Univerza
  • Oddelek / Katedra / Laboratorij
  • Znanstveno-raziskovalno področje (seznam – povezava)
  • Razpis (EUTOPIA-SIF ali MSCA PF, lahko izberete oba ali samo enega)
  • Kratka predstavitev vaših izkušenj, raziskovalnih interesov
  • Druge datoteke priložite v e-mail (npr. CV). Prosimo, da datoteko ustrezno poimenujete.

Obrazec dobite pri Tamari