EUTOPIA MORE TeamWork 2023: virtualna mednarodna poletna praksa za študente in študentke

Ste željni novih izzivov čez poletje?

Bi radi pridobili kakšno mednarodno izkušnjo kar na daljavo?

Vas zanimajo projekti organizacij iz različnih industrij s širokimi in raznolikimi nalogami?

Bi posvetili vsaj 10 ur na teden štiri tedne med poletjem za opravljanje plačane virtualne prakse?

Če ste študenti Univerze v Ljubljani, vpisani na 1. in 2. stopnjo vseh študijskih programov, potem ne spreglejte razpisa EUTOPIA TeamWork 2023!

EUTOPIA TeamWork 2023 združuje multidisciplinarno in multiuniverzitetno ekipo z univerz Zveze EUTOPIA, ki štiri tedne poleti opravljajo plačano poletno prakso s krajšim delovnim časom na projektu organizacije. Za pripravo se študenti udeležijo vrste uvajalnih delavnic, na katerih razvijejo zaposlitvene veščine in spoznajo svojo ekipo. Skozi celoten program imajo študenti dostop do organizacijskega mentorja. Projekte bodo izvajale organizacije iz različnih industrij po vsem svetu, tako da bodo naloge ali izzivi široki in raznoliki.

Cilj TeamWorka je zagotoviti mednarodne in medkulturne izkušnje ter virtualne veščine za izboljšanje zaposljivosti.

Z vključitvijo v TeamWork:

• lahko izboljšate svojo zaposljivost;
  • pridobite dragocene mednarodne izkušnje;
  • izboljšate svoj življenjepis in širite svojo poklicno mrežo;
  • izboljšate svojo samozavest in medkulturno razumevanje;
  • razvijate tudi druge veščine, kot so komunikacija, timsko delo in reševanje problemov ter številne druge (zelo zaželene pri delodajalcih po vsem svetu).

Celoten razpis najdete na spletni strani UL.

PRIJAVE

Prijave so odprte za študente 1. in 2. stopnje vseh študijskih programov. Potekajo preko POPR-a.

V POPR študenti UL vstopijo preko skupine Študenti UL s svojo veljavno digitalno identiteto UL.

Rok za prijave je 8. 3. 2023.

Kontakt za vprašanja in dodatne informacije: jelena.licanin@uni-lj.si

Več: