Poletna šola za dijake - 21. in 22. avgusta

26.06.2023

Nadobudnim in znanja željnim dijakom ponujamo posebno priložnost, da se nam pred dokončno odločitvijo za študij pridružijo na poletni šoli in preverijo utrip fakultete kar na kraju samem.

Poleg kopanja bodo na poletni šoli osvojili novo ali pa nadgradili svoje poznavanje navigacije, določali zavorno pot vozila, spoznavali smisel nadzora voznika med vožnjo, preizkusili obogateno resničnost, preverili kako tehnologija spreminja in izboljšuje logistične operacije, in na zabaven in prijeten način spoznali še mnogo drugih povsem resnih stvari in se ob tem dobro imeli.

KOMU je poletna šola namenjena?
Dijakom, ki so KONČALI 3. LETNIK, in jih zanimajo ali delo pomorščakov ali delo v prometnih ali logističnih poklicih ali delo strojnikov

KDAJ?

Od 21. ob 10:00 do 22. do 16:00

CENA?

0 eur. Vaš strošek je le pot od doma do FPP in nazaj. Stroške udeležbe, prehrane in prenočitev v Dijaškem domu nadobudnim dijakom krije FPP.

KJE JE PRIJAVNICA?
Tukaj.

DODATNE informacije?
Piši na: poletna.sola@fpp.uni-lj.si

ROK za prijave 1. julij oz. do zapolnitve mest.

PROSTI ČAS? imeli boste čas za kopanje in druženje.

PRENOČEVANJE?

Dijaki in dijakinje bodo lahko prenočevali v Dijaškem domu Portorož.

Število mest je omejeno, zato svetujemo, da interesenti pohitijo in se prijavijo najkasneje do 1. julija 2023 oziroma do zapolnitve mest.

Vsa dodatna vprašanja lahko zastavite na poletna.sola@fpp.uni-lj.si

VABILO 1

Izsek_02 1.png Izsek_03 1.png Izsek_04 1.png