Informativni dnevi na UL FPP/ 1. stopnja

Pozdravljen/a!

Informativni dnevi so bili dobro obiskani in čeprav je vreme malo zagodlo, so dijaki uspeli videti tudi nekaj aktivnosti, ki se izvajajo izven predavalnic. Zanimivi gostje iz javnega sektorja in gospodarstva so s ponosom govorili o svojem šolanju na naši fakulteti in dijakom približali širok razpon služb, za katere jih lahko pripravi Fakulteta za pomorstvo in promet. Študenti, ki so nam pomagali izvesti dogodek, pa so bili odlična spona med fakulteto in dijaki. Dijake so popeljali na obisk različnih postaj, ki smo jih pripravili na šoli, jim povedali o možnosti nastanitve na Obali, o ob študijskih dejavnostih in še marsičem.

Dijakom želimo veliko uspeha pri zaključku srednješolskega šolanja in pametno izbiro fakultete.

Za morebitna vprašanja pa smo na voljo na referat@fpp.uni-lj.si.

Se vidimo pri nas!

Nekaj utrinkov iz informativnih dnevov...

Oglej si tudi: