Online webinarji za informacije dijakom prek spleta

06.02.2023

Za dijake in študente, ki ne bodo utegnili obiskati 14. Informative bodo na Fakulteti za pomorstvo in promet organizirali online webinarje v času po Informativi in do informativnih  dni za fakultete, ki bodo letos v petek, 17. 2. in v soboto, 18. 2. 2023.

Spletni pogovori s študenti FPP bodo potekali v živo prek spletne povezave, in sicer v pozno popoldanskih urah – predvidoma ob 19. uri. V sproščenem vzdušju bodo študenti FPP predstavili lastne izkušnje študija in ob-študijskih aktivnostih. Pomagali bodo tudi z informacijami glede namestitev v študentskih domovih in pri privatnikih.

V ponedeljek 6.2.2023 ob 19. uri bodo študenti FPP on-line predstavili naša dodiplomska študijska programa Navtika in Pomorsko strojništvo, v sklopu pomorskih poklicev.

Poleg predstavitev študijskih programov bodo naši študenti odgovarjali na vprašanja prisotnih.

Prijava na online dogodek je možna prek spleta na www.pro-mind.si