Novembrske delavnice Kariernih centrov UL za študentke in študente FPP

Lepo vabljeni, da se udeležite delavnic v novembru 2023!

Tehnike govora in retorika
Torek, 14. 11. 2023, ob 14.00. Na Akademiji za gledališče, radio, film in televizijo UL.

Veste, kako se pripraviti na govor pri nastopu? Kako pomembna je artikulacija, tempo, interpretacija? Na delavnici se bomo pogovarjali o kvalitetah dobrega nastopa in strukturi govora ter se preizkusili v veščinah javne predstavitve in retoričnem nastopu. Poudarek bo na govornih veščinah.

Prijavite se prek POPR-a>>

Kako napisati dober CV (za tehnične profile)

Četrtek, 16. 11. 2023, ob 14.00. Na spletu.

CV je naša osebna predstavitev. Naredimo ga s ciljem, da pridobimo povabilo na razgovor prakso, počitniško delo, štipendijo ali zaposlitev. Pridružite se nam in izvedeli boste, kakšna je razlika med dobrim in slabim CV-jem, ter kaj je to, kar prepriča delodajalca.

Prijavite se prek POPR-a>>

Linkedin - moja strokovna spletna prisotnost

Četrtek, 23. 11. 2023, ob 14.00. Na spletu.

Ne veste, kaj bi z Linkedin-om? Udeležite se naše delavnice in spoznali boste, kako ga kar najbolje izkoristiti. Izvedeli boste, kako si z njim graditi osebno blagovno znamko, kako ga uporabite kot svoj spletni CV in orodje za mreženje.

Prijavite se prek POPR-a>>

Kako se pogovarjati z delodajalcem na razgovoru za delo

Torek, 28. 11. 2023, ob 14.00. Na spletu.

Se pripravljate na razgovor? Veste, kako poteka? Poznate najpogostejša vprašanja, ki jih postavljajo delodajalci? In plača? Kako se pogovarjati in kako se pogajati? V primeru, da imate določene omejitve - kako jih predstaviti? Pridružite se nam in o razgovoru boste izvedeli vse, kar vas zanima.

Poslovni bonton

Četrtek, 30. 11. 2023, ob 14.00. Na spletu.

Da se boste v prihodnje lažje izognili neprijetnim zadregam na poslovnih dogodkih in zaposlitvenih razgovorih, bomo poslovni bonton obravnavali tako v teoriji kot na praktičnih primerih. Dotaknili se bomo verbalne/neverbalne komunikacije, komunikacije v virtualnem okolju in vseh faz, ki so v        poslovnem svetu vezane na poslovni bonton.

Prijavite se prek POPR-a>>

PRIJAVA: Študenti UL se prijavite v POPR s svojo digitalno identiteto.

INFORMACIJE: Andreja Jurček, andreja.jurcek@uni-lj.si, 030 641 644