Po Poslovniku zagovorov, ki velja na Fakulteti za pomorstvo in promet, potekajo zagovori zaključnih del praviloma tretji teden v mesecu.
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 21. 3. 2024
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Mark Brešan PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Robert Muha | 9:00 redni |
Tema: VPLIV TRŽNIH RAZMER NA POSLOVANJE CESTNIH TRANSPORTERJEV | |||||
2. | Dušan Perš PROMET, 2. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Robert Muha | 9:30 redni |
Tema: VPLIV MOBILNOSTNEGA SVEŽNJA NA IZBOLJŠANJE DELOVNIH IN SOCIALNIH RAZMER VOZNIKOV V CESTNEM PROMETU |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 18. 3. 2024
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Uroš Grižančič LS-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Andrej Androjna | viš. pred. mag. Valter Suban | prof. dr. Peter Vidmar | 9:00 redni |
Tema: MODELIRANJE TRUPA JADRNICE Z UPORABO CAD PROGRAMSKE OPREME | |||||
2. | Anja Ročnik N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Peter Vidmar | viš. pred. mag. Valter Suban | doc. dr. Andrej Androjna | 9:30 redni |
Tema: RAZVOJ JEDRSKEGA POGONA NA PLOVILIH |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 22. 2. 2024
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Andraž Turk PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Milan Batista | izr. prof. dr. Patrick Vlačič | viš. pred. dr. Peter Jenček | 9:00 izredni |
Tema: RAZVOJ ELEKTROMOBILNOSTI V SLOVENIJI | |||||
| |||||
2. | Leon Mikuletič PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Robert Muha | doc. dr. Maja Stojakovič | doc. dr. Sebastjan Škerlič | 11:00 redni |
Tema: MANIPULACIJSKA SREDSTVA NA KONTEJNERSKEM TERMINALU V LUKI KOPER |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 21. 2. 2024
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Gašper Potočnik PROMET-TL, 2. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Bojan Beškovnik | 11:00 redni |
Tema: OCENE POSLEDIC PRI NESREČAH CESTNEGA PREVOZA NEVARNIH TOVOROV | |||||
2. | Anja Žabot PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Franc Dimc | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 11:30 redni |
Tema: ORGANIZACIJA VZDRŽEVANJA IN VARSTVA DRŽAVNIH CEST NA OBMOČJU POMURJA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 19. 2. 2024
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Aleksandar Škorić N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Andrej Androjna | prof. dr. Peter Vidmar | 9:00 redni |
Tema: TVEGANJE POTNIKOV NA LADJAH | |||||
2. | Aleksandar Bartole N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Peter Vidmar | doc. dr. Andrej Androjna | doc. dr. Marko Perkovič | 9:30 izredni |
Tema: PRIVEZOVANJE IN SIDRANJE MANJŠIH PLOVIL OB SLOVENSKI OBALI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 23. 1. 2024
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Gaja Šukljan PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Robert Muha | viš. pred. dr. Peter Jenček | doc. dr. Sebastjan Škerlič | 9:00 redni |
Tema: ORGANIZACIJA PREVOZOV V PODJETJU ROKAVA D.O.O. | |||||
2. | Rok Štefić PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Robert Muha | viš. pred. dr. Peter Jenček | doc. dr. Sebastjan Škerlič | 9:30 redni |
Tema: SKLADIŠČENJE HITRO POKVARLJIVEGA BLAGA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 21. 12. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Denis Ferhatović PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Patrick Vlačič | 10:00 redni |
Tema: PRAVNI VIDIKI UVAJANJA CESTNIH AVTONOMNIH VOZIL | |||||
| |||||
2. | Enej Eler PROMET-TL, 2. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | doc. dr. Maja Stojaković | doc. dr. Patricija Bajec | 11:00 redni |
Tema: UPRAVLJANJE TVEGANJ PRI PREVOZU NEVARNEGA BLAGA S POMOČJO METODE ANALIZA POTENCIALNIH ODPOVEDI IN NJIHOVIH UČINKOV |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 19. 12. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Slavko Haužar PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Danijela Tuljak-Suban | viš. pred. mag. Mojca Marija Hočevar | doc. dr. Robert Muha | 11:30 izredni |
Tema: VODENJE EVIDENC PODATKOV IZ DIGITALNIH TAHOGRAFOV |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v petek, 20. 10. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Žan Cerar Šimenc N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Milan Batista | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Andrej Androjna | 9:00 redni |
Tema: USPOSABLJANJE POSADKE ZA REŠEVANJE IN PREŽIVETJE NA MORJU | |||||
| |||||
2. | Srđan Ranković N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Milan Batista | doc. dr. Andrej Androjna | doc. dr. Marko Perkovič | 11:00 redni |
Tema: PREČIŠČEVANJE IZPUŠNIH PLINOV NA LADJAH |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 19. 10. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Matej Prodanović N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Patricija Bajec | prof. dr. Elen Twrdy | 10:00 izredni |
Tema: TRAJNOSTNI VIDIK RAZVOJA PRISTANIŠČ | |||||
2. | Urban Novak PTTL-VSS-TL, 1. stopnja | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Patricija Bajec | prof. dr. Elen Twrdy | 10:30 izredni |
Tema: POMEN DRUGEGA TIRA ZA SLOVENSKO GOSPODARSTVO | |||||
3. | Adis Mahmić PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Patricija Bajec | 11:00 redni |
Tema: SKLADIŠČENJE JEKLENIH KOLUTOV LOGISTA PGS KOPER D.O.O. PRI PODIZVAJALCU |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 18. 10. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Mitja Grosar POMORSTVO-PS, 2. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 9:00 redni |
Tema: VPLIVI POMORSKIH NESREČ NA OKOLJE | |||||
2. | Lavra Barbara Haložan POMORSTVO, 2. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 9:30 redni |
Tema: VPLIV PODVODNEGA HRUPA NA MORSKE ORGANIZME | |||||
3. | Žiga Kljun PROMET-TL, 2. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Sebastjan Škerlič | 10:00 redni |
Tema: ZADOVOLJSTVO VOZNIKOV TEŽKIH TOVORNJAKOV Z DELOVNIMI POGOJI V REPUBLIKI SLOVENIJI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 17. 10. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | N-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Aleksander Grm | viš. pred. mag. Valter Suban | 11:00 izredni |
Tema: LADIJSKA PRALNICA V SKLADU S KONVENCIJO MLC | |||||
2. | Sara Nikolova N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Aleksander Grm | viš. pred. mag. Valter Suban | izr. prof. dr. Violeta Jurković | 11:30 redni |
Tema: VPLIV ZNANJA ANGLEŠKEGA JEZIKA NA POMORSKO KOMUNIKACIJO |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 16. 10. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Izet Gerzić PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Aleksej Turnšek | doc. dr. Robert Muha | viš. pred. dr. Peter Jenček | 12:00 izredni |
Tema: PROMETNA VARNOST TURŠKIH VOZNIKOV TOVORNIH VOZIL V SLOVENIJI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v petek, 13. 10. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Domen Cizelj N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Andrej Androjna | viš. pred. mag. Mojca M. Hočevar | izr. prof. dr. Evelin Krmac | 11:00 redni |
Tema: PREDSTAVITEV MODELOV UMETNE INTELIGENCE ZA UPORABO AVTONOMNEGA MANEVRIRANJA PLOVIL |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v petek, 15. 9. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura | ||
1. | Đurđica Kostadinović Đedović N-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Evelin Krmac | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Marko Perkovič | 9:30 redni | ||
Tema: MANEVRSKE LASTNOSTI VELIKIH POTNIŠKIH LADIJ | |||||||
2. | Rok Trtnik N-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Evelin Krmac | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Franc Dimc | 10:00 redni | ||
Tema: PRENOS ČASA V POMORSKI NAVIGACIJI | |||||||
3. | Lara Kresevič PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Bojan Beškovnik | 10:30 redni | ||
Tema: ORGANIZACIJA PREVOZOV KONTEJNERJEV V PODJETJU PS LOGISTIKA D.O.O. | |||||||
4. | Tilen Vežnaver PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Bojan Beškovnik | 11:00 redni | ||
Tema: POMEN BALTSKO-JADRANSKEGA KORIDORJA ZA RAZVOJ TRANSPORTNO-LOGISTIČNIH DEJAVNOSTI V SLOVENIJI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 14. 9. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura | |
1. | Sandi Jovanović N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | doc. dr. Blaž Luin | izr. prof. dr. Marina Zanne | 9:00 redni | |
Tema: ZUNANJE OKOLJE LADJARJA | ||||||
2. | Monika Tajnik N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | doc. dr. Blaž Luin | izr. prof. dr. Marina Zanne / izr. prof. dr. Patrick Vlačič | 9:30 redni | |
Tema: EKONOMSKI IN PRAVNI VIDIK RAZREZA LADIJ | ||||||
3. | Jana Tavčar POMORSTVO-PS, 2. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | doc. dr. Blaž Luin | izr. prof. dr. Marina Zanne | 10:00 redni | |
Tema: CARINSKI POSTOPEK 42 – ŠTUDIJA PRIMEROV | ||||||
4. | David Brnot PROMET-PT, 2. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | doc. dr. Blaž Luin | izr. prof. dr. Marina Zanne | 10:30 redni | |
Tema: DELOVANJE IN POSLOVANJE V RAZVOJNO – PROIZVODNJEM PODJETJU ELAPHE D.O.O. |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 13. 9. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura | |
1. | Lara Hudobivnik PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Aleksander Grm | viš. pred. mag. Valter Suban | viš. pred. dr. Peter Jenček | 9:00 redni | |
Tema: PROMETNA VARNOST MLADIH VOZNIKOV V SLOVENIJI | ||||||
2. | Andrea Škrebić PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Danijela Tuljak Suban | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 9:30 redni | |
Tema: CESTNI PROMET IN VPLIV NA TRAJNOSTNI RAZVOJ | ||||||
3. | Adin Puškar PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Aleksej Turnšek | doc. dr. Danijela Tuljak Suban | izr. prof. dr. Oliver Bajt / doc. dr. Robert Muha | 10:00 redni | |
Tema: TRANSPORT NEVARNIH SNOVI PO CESTI V PODJETJU DSV TRANSPORT D.O.O. | ||||||
4. | Tadej Derenda PROMET-PV, 2. stopnja | prof. dr. Aleksej Turnšek | doc. dr. Danijela Tuljak Suban | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 10:30 redni | |
Tema: POMEN ALTERNATIVNIH GORIV PRI ZMANJŠEVANJU EMISIJ OGLJIKA | ||||||
5. | Primož Kozina POMORSTVO-MV, 2. stopnja | prof. dr. Aleksej Turnšek | doc. dr. Danijela Tuljak Suban | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 11:00 redni | |
Tema: ONESNAŽEVANJE TRŽAŠKEGA ZALIVA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 12. 9. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Marko Kreslin LS-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Andrej Androjna | prof. dr. Peter Vidmar | 9:00 izredni |
Tema: DIHALNI APARATI ZA ZAŠČITO DIHAL NA LADJI | |||||
2. | Matej Muršec LS-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Peter Vidmar | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Andrej Androjna | 9:30 redni |
Tema: KIBERNETSKI VARNOSTNI IZZIVI V POMORSTVU | |||||
3. | Robert Baučić PROMET-PT, 2. stopnja | prof. dr. Milan Batista | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Andrej Androjna | 10:00 redni |
Tema: IZZIVI ZAGOTAVLJANJA KIBERNETSKE VARNOSTI V POMORSTVU | |||||
4. | Dragan Joldžić N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Milan Batista | doc. dr. Andrej Androjna | pred. mag. Denis Romih | 10:30 redni |
Tema: OCENA TVEGANJA ODPOVEDI IN OKVAR POGONOV NA LADJI PO METODI FMEA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v petek, 25. 8. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
|
1. | Carol Furone N-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Marina Zanne | doc. dr. Aleksander Grm | izr. prof. dr. Violeta Jurković | 10:00 redni | |
Tema: UPORABA SPOROČILNIH OZNAK V POMORSKI KOMUNIKACIJI | ||||||
2. | Tjaša Urbas PROMET-TL, 2. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Aleksander Grm | izr. prof. dr. Marina Zanne | 10:30 redni | |
Tema: SPLETNO NAKUPOVANJE IZ TRETJIH DRŽAV |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 21. 8. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
|
1. | Urban Hartman PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 11:00 redni | |
Tema: VPLIV CESTNEGA PROMETA NA ONESNAŽENOST ZRAKA IN NA PODNEBNE SPREMEMBE | ||||||
2. | Lev Ogrin LS-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | doc. dr. Sebastjan Škerlič | doc. dr. Marko Perkovič | 11:30 redni | |
Tema: PRIMERJAVA MOTORJA WARTSILA SULZER RT-FLEX IN STAREJŠIH MOTORJEV BREZ ODMIČNE GREDI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sreda, 12. 7. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Tonkli Dejan PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Marina Zanne | viš. pred. mag. Mojca M. Hočevar | izr. prof. dr. Evelin Krmac | 10:00 redni |
Tema: OPTIMIZACIJA DELA V LOGISTIKI Z UPORABO AVTONOMNIH SREDSTEV |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 11. 7. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
|
1. | Kerić Hana PROM, 2. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | izr. prof. dr. Marina Zanne | doc. dr. Bojan Beškovnik | 9:00 redni |
|
Tema: TEHNOLOŠKE PRILAGODITVE LOGISTIČNE VERIGE KONČNIH VOZIL NA ELEKTRIČNI POGON |
| |||||
2. | Ferretti Francesco PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Bojan Beškovnik | viš. pred. dr. Peter Jenček | izr. prof. dr. Marina Zanne | 9:30 redni |
|
Tema: STROŠKI UPORABE ELEKTRIČNEGA AVTOMOBILA |
| |||||
3. | Šterpin Barbara PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Marina Zanne | viš. pred. dr. Peter Jenček | doc. dr. Bojan Beškovnik | 10:00 redni | |
Tema: STORITVE POMORSKE LOGISTIKE V PODJETJU DHL GLOBAL FORWARDING D. O. O. | ||||||
4. | Fric Tomi PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Marina Zanne | doc. dr. Bojan Beškovnik | viš. pred. dr. Peter Jenček | 10:30 redni | |
Tema: ZNAČILNOSTI PROMETNIH NESREČ V SLOVENSKIH AVTOCESTNIH PREDORIH | ||||||
5. | Radoslav Jan PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Marina Zanne | doc. dr. Bojan Beškovnik | viš. pred. dr. Peter Jenček | 11:00 redni | |
Tema: INTERMODALNI PREVOZ ELEKTRIČNIH AVTOMOBILOV | ||||||
6. | Urošević Nikola PROM, 2. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | izr. prof. dr. Marina Zanne | prof. dr. Elen Twrdy | 11:30 redni | |
Tema: TRENDI IN IZZIVI V POMORSKI LOGISTIKI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v petek, 23. 6. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Dejan Tomić LS-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Danijela Tuljak – Suban | doc. dr. Franc Dimc / doc. dr. Marko Perković | 10:00 redni |
Tema: ZAZNAVANJE OKVAR TIPAL REZERVOARJA TOVORA NA TANKERJU ZA UTEKOČINJENI ZEMELJSKI PLIN | |||||
2. | Urban Pegan POMORSTVO, 2. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Danijela Tuljak – Suban / doc. dr. Marko Perković | 10:30 redni |
Tema: VEČKRITERIJSKA OCENA OBČUTLJIVOSTI OBALE NA VEČJE RAZLITJE OLJ | |||||
3. | Anton Henry Winkler Palumbo LS-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Violeta Jurković | doc. dr. Danijela Tuljak – Suban | doc. dr. Franc Dimc | 11:00 izredni |
Tema: PRIMERJAVA TEHNIČNIH MERITEV HRUPA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 20. 6. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Dolenc Jakob Jeremiah N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Danijela Tuljak – Suban | doc. dr. Andrej Androjna | prof. dr. Peter Vidmar | 9:00 redni |
Tema: TEHNIČNO PROSTORSKA UREDITEV MARINE | |||||
2. | Veronika Slapnik PROMET, 2. stopnja | prof. dr. Peter Vidmar | doc. dr. Andrej Androjna | doc. dr. Patricija Bajec / doc. dr. Danijela Tuljak – Suban | 9:30 redni |
Tema: PREFERENCE POTENCIALNIH MNOŽIČNIH DOSTAVLJALCEV ZADNJEGA KILOMETRA V SLOVENIJI | |||||
3. | Kaja Borjančič PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Patricija Bajec | doc. dr. Sebastjan Škerlič | doc. dr. Bojan Beškovnik | 10:00 redni |
Tema: DELOVANJE LETALSKIH PREVOZNIKOV IN LETALIŠČ V OTEŽENIH RAZMERAH PANDEMIJE COVID-19 | |||||
4. | Mitja Mestnik PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Patricija Bajec | doc. dr. Sebastjan Škerlič | doc. dr. Bojan Beškovnik | 10:30 redni |
Tema: ORGANIZACIJA DELA INTERMODALNEGA OPERATERJA PRI ŽELEZNIŠKEM PREVOZU KONTEJNERJEV IZ KOPRA ZA TRGE CENTRALNE EVROPE |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 15. 6. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
|
1. | Luka Zrim PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Marina Zanne | doc. dr. Maja Stojaković | prof. dr. Elen Twrdy | 9:00 redni |
|
Tema: SODELOVANJE PRISTANIŠČ V SEVERNEM JADRANU |
| |||||
2. | Uroš Kveder POMORSTVO-PS, 2. stopnja | doc. dr. Robert Muha | doc. dr. Maja Stojaković | izr. prof. dr. Marina Zanne | 9:30 redni | |
Tema: VZPON IN PADEC TRGA LADIJSKIH KRIŽARJENJ |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 24. 5. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Gregor Herga N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Patricija Bajec | viš. pred. mag. Valter Suban | doc. dr. Andrej Androjna | 8:30 redni |
Tema: MODERNO PIRATSTVO 21. STOLETJA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 22. 5. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Peter Petek POMORSTVO, 2. stopnja | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Sebastjan Škerlič | doc. dr. Aleksander Grm | 9:00 redni |
Tema: TEHNIKE ZAZNAVANJA IN OPTIMIZACIJE POTI BREZPILOTNEGA LETALNIKA PRI ODKRIVANJU OLJNIH MADEŽEV | |||||
2. | Vesna Hrvaćanin PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Sebastjan Škerlič | 9:30 redni |
Tema: VPELJAVA SODOBNE SKLADIŠČNE TEHNOLOGIJE |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 17. 4. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Andrej Bolčič PROMET, 2. stopnja | izr. prof. dr. Evelin Krmac | doc. dr. Andrej Androjna | izr. prof. dr. Peter Vidmar | 10:00 redni |
Tema: ČELNI TRKI VOZIL Z MAJHNIM PREKRIVANJEM |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 21.03.2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Eva Sladič PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Robert Muha | doc. dr. Maja Stojaković | doc. dr. Bojan Beškovnik | 12:00 redni |
Tema: TRANSPORTNO LOGISTIČNE STORITVE V PODJETJU KOLI ŠPED D.O.O. | |||||
2. | Metka Šuc PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Maja Stojaković | doc. dr. Robert Muha | 12:30 redni |
Tema: ORGANIZACIJA PREVOZA ŽIVIH ŽIVALI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 20.03.2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Matija Drača Margitić PROMET, 2. stopnja | doc. dr. Danijela Tuljak-Suban | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 9:00 redni |
Tema: RAVNANJE Z OKOLJEM V PODJETJU SLOVENSKE ŽELEZNICE | |||||
2. | Oskar Babič PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Danijela Tuljak-Suban | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 9:30 redni |
Tema: ODDAJA IN RAZGRADNJA ODSLUŽENIH VOZIL | |||||
3. | Kristjan Jasnič PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Danijela Tuljak-Suban | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 10:00 redni |
Tema: ONESNAŽEVANJE ZRAKA Z DELCI Z VIDIKA CESTNEGA PROMETA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 21. 2. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Patrik Provenza PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Patricija Bajec | 9:00 redni |
Tema: USKLADIŠČENJE IZDELKOV V DISTRIBUCIJSKEM SKLADIŠČU TNG OPREMA, SPLETNA PRODAJA ŠPORTNE OPREME, D.O.O. |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 20. 2. 2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Žiga Boh PROMET-PT, 2. stopnja | izr. prof. dr. Oliver Bajt | izr. prof. dr. Evelin Krmac | izr. prof. dr. Peter Vidmar | 9:00 redni |
Tema: IZBOLJŠANJE PROMETNE VARNOSTI V KRIŽIŠČIH S POUDARKOM NA NIZKOCENOVNIH UKREPIH ZA UMIRJANJE PROMETA | |||||
2. | Miloš Ivanović PROMET, 2. stopnja | izr. prof. dr. Peter Vidmar | izr. prof. dr. Evelin Krmac | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 9:30 redni |
Tema: ONESNAŽEVANJE MORJA S POMORSKIM PROMETOM | |||||
3. | Leon Hribar N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Robert Muha | mag. Mojca M. Hočevar, viš. pred. | doc. dr. Andrej Androjna | 10:00 redni |
Tema: POVEZANOST POMORSKIH NESREČ IN ČLOVEŠKEGA FAKTORJA | |||||
4. | Matic Kerkoč LS-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Robert Muha | mag. Mojca M. Hočevar, viš. pred. | doc. dr. Andrej Androjna | 10:30 redni |
Tema: KONSTRUKCIJA KONVENCIONALNE PODMORNICE |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 01.02.2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Billy Brenčič PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | mag. Valter Suban, viš. pred. | doc. dr. Bojan Beškovnik | 9:00 redni |
Tema: ORGANIZACIJA IZREDNEGA PREVOZA V POMORSKI LOGISTIKI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 26.01.2023
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Matej Žužek PTTL-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Sebastjan Škerlič | mag. Mojca M. Hočevar, viš. pred. | dr. Peter Jenček, viš. pred. | 11:00 redni |
Tema: USPOSABLJANJE KANDIDATOV ZA VOZNIKE IN VOZNIKOV MOTORNIH VOZIL V SLOVENIJI |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 14.12.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Andrej Starc POMORSTVO, 2. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Aleksander Grm | 9:00 redni |
Tema: UPORABA RAČUNALNIŠKEGA VIDA BREZPILOTNEGA LETALNIKA ZA ODKRIVANJE OLJNIH MADEŽEV |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 24.11.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Enej Kodelja N-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Milan Batista | doc. dr. Maja Stojaković | prof. dr. Elen Twrdy | 12:00 redni |
Tema: MANIPULACIJA IZREDNIH TOVOROV V PRISTANIŠČU | |||||
2. | Zorka Stanišić PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Milan Batista | doc. dr. Maja Stojaković | prof. dr. Elen Twrdy | 12:30 redni |
Tema: NALOGE POMORSKIH AGENTOV PRI PREVOZU AVTOMOBILOV PREKO KOPRSKEGA PRISTANIŠČA |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v torek, 22.11.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Bogdan Dumka N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Marko Perkovič | doc. dr. Blaž Luin | doc. dr. Franc Dimc | 8:30 izredni |
Tema: IZDELAVA IN PREIZKUS REGULATORJA PID S PLK ZA DELO V LABORATORIJU |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 21.11.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Miha Ratajc LS-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Evelin Krmac | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Andrej Androjna | 10:00 redni |
Tema: MODERNE RO-RO LADJE | |||||
2. | Alin Unuk PTTL-VSS, 1. stopnja | izr. prof. dr. Evelin Krmac | doc. dr. Andrej Androjna | doc. dr. Bojan Beškovnik | 10:30 izredni |
Tema: TEHNOLOŠKE PRILAGODITVE DELA NA KONTEJNERSKEM TERMINALU OB PODALJŠANJU OPERATIVNE OBALE | |||||
3. | Jernej Drinovec PROMET-TL, 2. stopnja | doc. dr. Bojan Beškovnik | doc. dr. Andrej Androjna | izr. prof. dr. Evelin Krmac | 11:00 redni |
Tema: UPORABA SAMOVOZEČIH VOZIL ZA GOSPODARSKE NAMENE |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 19.10.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Dejan Jerman PTTL-VSS, 1. stopnja | prof. dr. Elen Twrdy | mag. Mojca M. Hočevar, viš. pred. | doc. dr. Sebastjan Škerlič | 11:00 izredni |
Tema: ORGANIZACIJA DOSTAVE POŠTNIH POŠILJK V PODJETJU POŠTA SLOVENIJE D.O.O. |
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v ponedeljek, 17.10.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Elizabeta Kotar N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Andrej Androjna | doc. dr. Blaž Luin | dr. Peter Jenček, viš. pred. | 10:00 izredni |
Tema: ZNAČILNOSTI DELA ŽENSK V PROMETNEM SEKTORJU | |||||
2. | Luka Tončić N-VSS, 1. stopnja | doc. dr. Blaž Luin | dr. Peter Jenček, viš. pred. | doc. dr. Andrej Androjna | 10:30 redni |
Tema: METODE DOLOČANJA DEVIACIJE MAGNETNEGA KOMPASA IN IZDELAVA TABLIC DEVIACIJE | |||||
3. | Mateja Žibrat PROMET, 2. stopnja | doc. dr. Andrej Androjna | doc. dr. Blaž Luin | izr. prof. dr. Oliver Bajt | 11:00 redni |
Tema: TRAJNOSTNI RAZVOJ IN PROMET |
prostor: sejna soba
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v četrtek, 22.09.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Sandro Gasparini POMORSTVO-PI, 2. stopnja | doc. dr. Franc Dimc | doc. dr. Blaž Luin | izr. prof. dr. Peter Vidmar | 11:00 redni |
Tema: NADZOR DRŽAVE PRISTANIŠČA IN NJEGOV VPLIV NA ODPRAVO PODSTANDARDNIH LADIJ |
prostor: sejna soba
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL
v sredo, 21.09.2022
| kandidat | predsednik | član (zapisnikar) | mentor / somentor | ura |
1. | Anže Pečar PROMET-TL, 2. stopnja | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Marina Zanne | 10:00 redni |
Tema: MAKROEKONOMSKI VPLIV PANDEMIJE COVID19 NA LOGISTIČNI SEKTOR IZBRANIH DRŽAV | |||||
2. | Jurij Vižintin PROMET-PT, 2. stopnja | doc. dr. Aleksander Grm | doc. dr. Sebastjan Škerlič | izr. prof. dr. Marina Zanne | 10:30 redni |
Tema: VPLIV STROŠKOV GORIVA NA POTOVALNE NAVADE PREBIVALCEV V REPUBLIKI SLOVENIJI |
prostor: sejna soba
ZAGOVORI ZAKLJUČNIH DEL